reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

IRONGYM Kyjov

logo IRONGYM KyjovIČO: 49414020
Forma: Fyzická osoba podnikající dle ŽZ nezapsaná v OR
VIP: Ne

POPIS FIRMY

Dobrou posilovnu poznáte nejen podle vybavení a laskavého personálu, ale zcela určitě nesmí chybět také motivující atmosféra. Právě ta vám zajistí dobré podmínky pro posilování a radost z pohybu. Posilovna IRONGYM je situována v přízemní budově, v klidném prostředí kousek od centra města Kyjov. Návštěvníci posilovny mají možnost bezplatného, časově neomezeného parkování přímo u budovy, kapacitou je parkoviště plně dostačující. Nabízíme sestavu posilovacích strojů, které nevynechají jediný sval vašeho těla. Kvalitní vybavení od firmy LV GYM vyrobené speciálně pro IRONGYM, nabízíme vše pro formování postavy a zvýšení fyzické kondice. Sport bar je vybaven kvalitními výrobky firmy NUTREND, která je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru. IRONGYM - to je útulné prostředí, kvalifikovaný trenér a přátelská atmosféra.

FOTOGALERIE

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

IRONGYM Kyjov
Ulice: Nádražní ulice 510
Město: Kyjov
PSČ: 69701
Kraj: Jihomoravský

Opovědná osoba: Pavel Forman
Telefon: +420 603 750 134
E-mail: irongym@seznam.cz
WWW: http://www.irongymkyjov.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace