reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

HAPEC s.r.o.

logo HAPEC s.r.o.IČO: 07566395
DIČ: Česká republika
Forma: Společnost s ručením omezeným
VIP: Ne

POPIS FIRMY

Společnost HAPEC s.r.o. se soustředí na vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd pro právnické i fyzické osoby a neziskové organizace. Dále se zabýváme oceňováním majetku. O své klienty se staráme a pečujeme profesionálně bez rozdílu, naše služby: Účetnictví: - vedení účetnictví - zúčtování bankovních výpisů - kontrola, úhrady faktur - účetní závěrky - rekonstrukce účetnictví - účetní poradenství. Zpravování daňové evidence: - zpracování daňové evidence - přechod z daňové evidence na účetnictví. Mzdové účetnictví: - vedení mzdové a personální agendy - zpracování mezd - zpracování měsíčních přehledů a ročního vyúčtování daní Daně a daňová přiznání: - k dani z příjmu fyzických a právnických osob - z přidané hodnoty - k silniční dani - k dani z nabytí nemovitých věcí - k dani z nemovitých věcí Provádíme oceňování majetku. Služby poskytujeme pro klienty Pardubického kraje, ale i kraje Vysočina, města Brna nebo Hradce Králové. Účetnictví je možné vést také on-line nebo na dálku. Samozřejmostí je pro nás spolehlivost, diskrétnost a kvalitní zpracování jednotlivých zakázek. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

FOTOGALERIE

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

HAPEC s.r.o.
Ulice: B.Němcové 671
Město: Polička
PSČ: 57201
Kraj: Pardubický

Opovědná osoba: Vojtěch Kopecký
Telefon: 734693958
E-mail: info@hapec.cz
WWW: www.hapec.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace