reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co.,Ltd

logo  DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co.,LtdIČO: 60281014
Forma: Akciová společnost
VIP: Ne

POPIS FIRMY

DFC Tank Nádoba Výrobce Co., Ltd je profesionální výrobce v Číně tlakové nádoby, tepelný výměník, odlučovač, skladovací nádrže, vodní filtr a další chemická zařízení. Je založena v roce 1984. Jako přední dodavatel speciálních zařízení v Číně, DFC získat velké úspěchy doma iv zahraničí v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a prodeje. Naše výrobky pokrývají velkou oblast, ropný a plynárenský průmysl, potravinářský a nápojový průmysl, farmaceutický průmysl , železářství a ocelářství, úprava vody, ochrana životního prostředí, elektrárny atd. DFC nejen vyhrává trh v oblasti rozmanitosti produktů a pokročilých technologií, ale také v oblasti správy a konkurenceschopné ceny. Věříme, že na integritě záleží. Integrita prochází celým výrobním zpracováním, celkovým obchodováním a zákaznickým servisem pro naše konečné klienty. Bereme na vědomí zlepšování lidí, vybavení, správu naší organizace. Nabízíme konkurenční cenu, aniž by to obětovalo kvalitu. Kdokoli se stane našimi klienty, nikdy nebudeme provádět dvě léčby. Vítejte v DFC, uvítejte na https://www.dfctank.com.

FOTOGALERIE

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co.,Ltd
Ulice: V Parku 2336/22, PRAHA 4 Czech Republic 14800
Město: Praha
PSČ: 14800

Opovědná osoba: Jeawin Huang
Telefon: 381679164
E-mail: dfctank@jeawin.com
WWW: https://www.dfctank.com

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace