reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Darka company

logo Darka companyIČO: 01770179
DIČ: CZ01770179
Forma: Společnost s ručením omezeným
VIP: Ne

POPIS FIRMY

Vznik naší firmy Darka je datován do roku 2008, kdy jsme otevřeli naši první prodejnu v Brně. Od té doby jsme portfolio naší bohaté nabídky – tedy nejen čerstvé zrnkové kávy a kvalitních sypaných čajů – rozšířili o sušené ovoce, koření a čokolády. Naše nabídka dnes čítá více jak 1100 druhů zboží. Kávu pro vás denně pražíme a vybíráme ty nejlepší kávová zrnka z koutů celého světa. Dopřejte si luxusní šálek kávy! Čisté čaje, které u nás najdete vždy v prvotřídní kvalitě a čerstvosti, pravidelně pečlivě vybíráme z bohaté nabídky sklizní z celého světa. Naše receptury aromatizovaných čajů jsou čerstvě míchány na bázi olejových aromat, která jsou šetrná vůči zažívání a mají dlouhotrvající vůni a chuť. Kávu pro Vás vybíráme jen tu nejlepší: ručně sbíranou plantážní 100% kávu arabika. V naší nabídce najdete kávy s certifikacemi SCA, Rainforest, Organic, Maragogype, Microlot a speciality. Nabídka čítá 50 druhů plantážních výběrových káv a 11 druhů kávových degustačních menu. Dbáme na kvalitu a čerstvost našeho sortimentu, a proto kávu i čaje průběžně pražíme, respektive mícháme, abychom dosáhli co nejlepší chuti a vůně. Každé zrnko kávy je u nás upraženo s láskou.

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Darka company
Ulice: Loosova 262/1
Město: Brno - Sever
PSČ: 63800
Kraj: Jihomoravský

Opovědná osoba: Eva Kalánková
Telefon: 777960088
E-mail: info@darka-shop.cz
WWW: http://darka-shop.cz/

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace