reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Krása akademy

logo Krása akademyIČO: 10966901
VIP: Ne

POPIS FIRMY

V našem akreditovaném školícím centru nabízíme rekvalifikační kurz– kosmetička, manikérka a nehtová designérka, pedikérka a nehtová designérka a další navazující volné kurzy. Naše kurzy mají akreditaci MŠMT, a proto Vám ho Úřad práce může proplatit. Rekvalifikační kurz je ukončen závěrečnou zkouškou a dále zkouškou z profesní kvalifikace u autorizované osoby. Po absolvování rekvalifikace budete plně připraveni začít praxi v salónu i na živnostenský list. Výuka je vedena profesionálním lektorem s dlouholetou praxí v oboru a bohatými lektorskými zkušenostmi. Abychom dosáhli co nejkvalitnější výuky, vedeme skupinové lekce v malých skupinkách od 4 – 8 osob. Individuální lekce po dohodě. Výuka je vedena dle učební osnovy, stanovené Ministerstvem Školství.

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Krása akademy
Ulice: Balbínova 192/14
Město: Praha
PSČ: 120 00
Kraj: Hlavní město Praha

Opovědná osoba: Dagmar Holcová
Telefon: +420 728 972 670
E-mail: info@krasa-akademy.cz
WWW: https://krasa-akademy.cz/

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace