reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Bomark s.r.o.

logo Bomark s.r.o.IČO: 01527444
DIČ: CZ01527444
Forma: Společnost s ručením omezeným
VIP: Ne

POPIS FIRMY

Velkoobchod a maloobchodní e-shop klik, kování, madel a doplňků. Posuvné kované systémy, výroba dveří. Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku kování do všech typů interiérů, od bytů a domů až po namáhané interiéry v kancelářích, veřejných a průmyslových budovách. V našem sortimentu jsou jak cenově dostupné kliky, ale i designové kliky, madla i v netradičních rozměrech na přání zákazníka, ale i další dveřní kování a speciální doplňky. V nabídce najdete rozetové kliky na dveře a kování, kliky a kování štítové, koule, madla na skleněné dveře, kované madla, rustikální madla, zámky na skleněné dveře, bezpečnostní štítové kování, bezpečnostní rozety, magnetický set otvírání dveří bez klik, kování na posuvné dveře, nábytkové úchytky. Dokážeme na míru připravit řešení pro každý interiér, proto je naše společnost vyhledávána nejen koncovými zákazníky, ale především výrobci dveří a oken, stolaři, architekty a projektanty. Naše kování si můžete zakoupit buď prostřednictvím internetového obchodu, sítě partnerských eshopů nebo u našich smluvních partnerů z řad výrobců a prodejců dveří, truhlářů, architektů a designérů na celém území České republiky a Slovenska. Veškeré kování je současně k vidění po předchozí dohodě i v našem showroomu v sídle firmy.

FOTOGALERIE

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Bomark s.r.o.
Ulice: Jinonická 804/80
Město: Praha
PSČ: 15800
Kraj: Hlavní město Praha

Opovědná osoba: Markéta Antošová
Telefon: +420 774 443 013
E-mail: lucanova@klikybomark.cz
WWW: https://www.klikybomark.cz/

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace