reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

PlasticBear 3D tisk

logo PlasticBear 3D tiskIČO: 08267570
Forma: Fyzická osoba podnikající dle ŽZ zapsaná v OR
VIP: Ne

POPIS FIRMY

3D Tisk, modelování a skenování. Zabýváme se prototypovou a zakázkovou výrobou už od 1ks. Krom zakázkové a prototypové výroby po pár kusech,nabízíme také malosériovou nebo sériovou výrobu kde zaručujeme totožnost jednotlivých dílů v sérii. Nabízíme také 3D modelování dle výkresové nebo foto dokumentace, úpravu a revizi 3D modelů pro následný tisk. Ve fotografiích máte malý přehled naší práce, pokud Vás bude cokoliv zajímat neváhejte se ozvat. Tiskneme z materiálů: PLA, ABS, ASA, PETG, TPU(Flexi materiál), Wood a mnoho dalších. Pracujeme za pomocí technologie FDM a SLA na tiskárnách českého výrobce. V případě jakýkoliv nejasnosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vše předvedeme a vysvětlíme. U nás najdete nejen to, co potřebujete, ale získáte tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Vyrábíme prototypy, díly v sérii, reklamní i dárkové předměty a mnoho dalšího.. Fantazii se meze nekladou.. :)

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

PlasticBear 3D tisk
Ulice: Revoluční 205
Město: Stod
PSČ: 33301
Kraj: Plzeňský

Opovědná osoba: Tomáš Foltýn
Telefon: 773174501
E-mail: foltyn@plasticbear.cz
WWW: www.plasticbear.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace