reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Instinct Agency

logo Instinct AgencyIČO: 06978941
DIČ: CZ06978941
VIP: Ne

POPIS FIRMY

"Násobíme e-shopům zisky a generujeme firmám poptávky. Chytrá online reklama pro rychlý růst. Kampaně na Google, Facebooku, Instagramu, Seznamu, LinkedInu, americkém Bingu, ruském Yandexu a skrze programatické platformy také na Spotify a milionech webů napříč internetem. Jsme pražská digitální agentura pro klienty, kteří chtějí know-how, zkušenost a názor. Digitální reklamu známe od sklepa po půdu a pomůžeme vám využít všechny skuliny, o kterých vaše konkurence nemá ani tušení. Nejčastějším problémem marketingu e-shopů je jeho nesoustředěnost a volba nesprávných metod. Vytvořili jsme proto soubor postupů vhodných pro malé a střední e-shopy, které už v řádu týdnů pomáhají škálování zisků. Optimalizaci vašich reklamních kampaní zakládáme na velmi pečlivě nastavené webové analytice a také na nejpodrobnějších analýzách klíčových slov na českém trhu. Cílem vašich ‚PPCček‘ je nalézt uživatele s největším potenciálem nakoupit a k nákupu je dovést – za co nejlepší cenu."

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Instinct Agency
Ulice: Na Petřinách 14
Město: Praha 3
PSČ: 13000

Opovědná osoba: Zuzana Kocurková
E-mail: hello@instinct.ag
WWW: https://instinct.agency/

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace