reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

KAMPI OFFICE s.r.o.

logo KAMPI OFFICE s.r.o.IČO: 25344170
DIČ: CZ25344170
Forma: Společnost s ručením omezeným
VIP: Ne

POPIS FIRMY

VELKOOBCHOD Nabídka KAMPI OFFICE s.r.o. představuje ucelený a široký sortiment kancelářských potřeb, který zahrnuje více jak 8.000 skladových položek. Ten je doplněn o čistící a úklidové prostředky, drogerii, hygienu, obalový materiál, kancelářskou techniku, nábytek včetně doplňkového sortimentu potravin. Více než 700 produktů přímo vyrábíme. U řady položek jsme přímí nebo výhradní dovozci do ČR. Zkrátka u nás naleznete vše co můžete ve firmě, kanceláři nebo skladu potřebovat. VÝROBA KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB Mimo obchodní činnost se zabýváme také výrobou kancelářských potřeb. Ta je zaměřena především na oblast archivace. Všechny výrobky jsou opatřeny ochrannou známkou „Práce postižených“, která je udílena pod záštitou České kvality. To znamená, že se na výrobě nejenom prokazatelně podílely osoby se zdravotním postižením, ale tyto produkty současně vynikají příznivou cenou, kvalitou i výbornými užitnými vlastnostmi. Významný podíl z celkového portfolia pak představují i Ekologicky šetrné výrobky. ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Mezi zakázkové výrobky patří výroba razítek, vizitek, tisk a příprava firemních tiskopisů, realizace různých typů složek, firemních pořadačů, potisky obálek, reklamní a marketingové předměty, výroba kartonáže, krabic, papírových tašek, exkluzivních dárkových obalů na víno a mnoho jiných produktů. Nic z papíru nám není cizí.

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

KAMPI OFFICE s.r.o.
Ulice: Velkomoravská 3243/35
Město: Hodonín
PSČ: 695 01
Kraj: Jihomoravský

Opovědná osoba: Tomáš Rumíšek
Telefon: 841 111 138
E-mail: info@kampioffice.cz
WWW: http://www.kampioffice.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace