reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Ivan Klimt

logo Ivan KlimtIČO: 14790149
DIČ: CZ6104070038
Forma: Fyzická osoba podnikající dle ŽZ zapsaná v OR
VIP: Ne

POPIS FIRMY

IVAN KLIMT KARLŠTEJN - ČESKÝ KŘIŠŤÁL, SKLO A CIBULOVÝ PORCELÁN V ŠIROKÉM SORTIMENTU KŘIŠŤÁLOVÉ VÁZY, MÍSY, LAHVE, SKLENIČKY, DÓZY, DŽBÁNY, KOŠÍKY, POPELNÍKY, SETY NA WHISKY A LIKÉROVÉ SETY. DÁLE SKLENĚNÉ VÁZY, DECANTERY, SKLENIČKY, ODLIVKY A NÁPOJOVÉ SOUPRAVY. DÁLE ČESKÝ PORCELÁN, CIBULÁK, PORCELÁNOVÉ JÍDELNÍ SOUPRAVY, KÁVOVÉ A ČAJOVÉ SOUPRAVY, TALÍŘE, MÍSY, KONVICE, PODNOSY, PŘÍBORY A PORCELÁNOVÉ DOPLŇKY. TO VŠE VE VYSOKÉ KVALITĚ OD RENOMOVANÝCH ČESKÝCH VÝROBCŮ. Vítejte v našem internetovém obchodě. Najdete zde ucelenou nabídku světoznámého českého olovnatého křišťálu, kvalitního užitkového skla jak v moderním, tak v klasickém designu a též velmi oblíbeného cibulového porcelánu. Prodejem skla a porcelánu se zabýváme již dvacátým rokem. Za tuto dlouhou dobu víme, o co je mezi našimi zákazníky největší zájem a toto zboží si můžete u nás zakoupit.

FOTOGALERIE

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Ivan Klimt
Ulice: Karlštejn I/95
Město: Praha
PSČ: 15800
Kraj: Hlavní město Praha

Opovědná osoba: Ivan Klimt
Telefon: +420777564565
E-mail: info@klimt-crystal.cz
WWW: www.klimt-crystal.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace