reklama
Informace - přes 70 000 firem
hledaní inzerátů
Vložit firmu

Ing. Jaroslav Mikula

logo Ing. Jaroslav MikulaIČO: 43623077
Forma: Fyzická osoba podnikající dle ŽZ nezapsaná v OR
VIP: Ne

POPIS FIRMY

Posouzení požární bezpečnosti staveb včetně vypracování dokumentace požární ochrany (požárně bezpečnostní řešení) a projednání s hasičským záchranným sborem, Koordinátor BOZP v rámci projektové přípravy stavby - vypracování plánu BOZP na staveništi v písemné a grafické podobě se všemi nutnými a potřebnými požadavky na jednotlivé pracovní postupy při budoucí realizaci, přehled známých rizik stavby a návrh vhodných opatření BOZP, přehled právních předpisů BOZP vztahujících se ke stavbě, Koordinátor BOZP pří realizaci stavby - koordinace spolupráce zhotovitelů nebo osob jimi pověřených při přijímání opatření k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, sledování provádění prací na staveništi se zaměřením na zjišťování, zda jsou dodržovány požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, upozornění na zjištěné nedostatky a vyžadování sjednání nápravy bez zbytečného odkladu. Na vyžádání zhotovitele doporučení technických řešení nebo opatření k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro stanovení pracovních nebo technologických postupů a plánování bezpečného provádění prací, které se s ohledem na věcné a časové vazby při realizaci stavby uskuteční současně nebo na sebe budou bezprostředně navazovat. Sledování, zda zhotovitelé dodržují plán a projednání s nimi přijatých opatření a termínů nápravy zjištěných nedostatků, aktualizace plánu BOZP dle skutečnosti. Účast na kontrolních prohlídkách stavby, k níž byl stavebník přizván stavebním úřadem. Vyhotovení zápisů o zjištěných nedostatcích v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na staveništi a návrh opatření, zda a jakým způsobem je možné tyto nedostatky odstranit. Vypracování plánu BOZP na staveništi, přehled rizik stavby a návrh vhodných opatření BOZP, přehled právních předpisů BOZP vztahujících se ke stavbě. Ohlášení zahájení stavebních prací na staveništi příslušnému oblastnímu inspektorátu práce na základě udělené plné moci stavebníkem. Inženýrská činnosti - vyřízení povolení stavby (územní souhlas, stavební povolení) včetně projednání projektu s veřejnoprávními orgány a účastníky stavebního řízení.

Zobrazit informace z ŽIVNOSTENSKÉHO REJSTŘÍKU

VÝPIS Z ŽIVNOSTENSKÉHO REJSTŘÍKU

Obchodní firma: Ing. Jaroslav Mikula
Forma: Fyzická osoba podnikající dle ŽZ nezapsaná v OR, fyzická osoba tuzemská
IČO: 43623077
Adresa: Polní 324, Háj ve Slezsku (Chabičov), 74792

Zapsáno u: Magistrát města Opavy
Stav: Aktivní
Aktivních živností: 3
První živnost: 26.4.1993
Všech živností: 4
Informace z rzp: 28.5.2008

OSOBY

Jméno: Ing. Jaroslav Mikula
Adresa: 324, Háj ve Slezsku (Chabičov), 74792
Role: P

ŽIVNOSTI

Předmět: Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
Vznik: 26.4.1993
Stav: Aktivní
Druh: V

Předmět: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Vznik: 12.1.2005
Stav: Aktivní
Druh: L
Činnosti

Předmět: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Vznik: 12.1.2005
Stav: Aktivní
Druh: V

HLAVNÍ POBOČKA

KONTAKT

Ing. Jaroslav Mikula
Ulice: Polní 324
Město: Háj ve Slezsku (Chabičov)
PSČ: 74792
Kraj: Moravskoslezský

Opovědná osoba: Jaroslav Mikula, Ing.
Telefon: 602764245
E-mail: mikulajaroslav@seznam.cz

Kategorie:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Text zprávy
Váš telefon/mobil  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 

Novinky
V databázi již 95 tisíc firem (02.02.2012)V naší databázi naleznete již 95 tis. firem z celé ČR.
Úprava hlavní strany inzerce (11.05.2010)Přesunuli jsme boční podmenu do horního menu. Věříme, že jsme inzerci zpřehlednili. Pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.
 

Katalog firem zdarma, seznam firem, živnostenský rejstřík, obchodní rejstřík,


Partneři:
Firmy a ochrana osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace